Štítek: Homeopatie


Jak může homeopatie pomoci při magickém rituálu v přírodě

Autor: | , 11. 07. 2011 | Komentáře: (5)

Zdraví

Tak jako každý rok i letos nakonec přišlo léto. Venku svítí sluníčko, je příjemně teplo, i když tedy dnes, při psaní těchto řádků, je venku poměrně chladno, fouká a leje jako z konve. Vraťme se ale k předpokladu, že je krásné počasí a i nejzavilejší magici opouštějí svá kuřidly prosáknutá doupata a vyrážejí praktikovat do lůna přírody. Příroda je však zákeřná, dravá a nebezpečná a na nebožáka tu čeká řada nástrah. Povíme si tedy, jak překonat jejich možné následky pomocí homeopatie. Protože příprava samotná je často řešena dlouhodobou přípravou i „detoxikací“ organismu, pro mnohé magiky je pomoc homeopatik jedním akceptovatelných řešení, neboť se jedná o čistě přírodní preparáty.

Pokračování článku

Homeopatie – principy a možnosti léčby

Autor: | , 01. 06. 2010 | Komentáře: (3)

Zdraví

V následujících řádcích bych vám ráda objasnila, co je to homeopatie, jak funguje, jaké jsou její základní principy a možnosti, které člověku nabízí.

Co je to homeopatie?

Jedná se o celostní léčebný přístup, při výběru nejvhodnějšího léku bere homeopat v úvahu jak problémy na fyzické úrovni, se kterými přicházejí klienti nejčastěji, tak symptomy mentální a emoční úrovně.

Pokračování článku