Štítek: Boss


B.O.S.S. VIII.

Autor: | , 12. 02. 2013 | Bez komentářů

Je nám ctí Vás srdečně pozvat na již VIII. ročník B.O.S.S.u.

Co to je B.O.S.S.?
BOSS nebo-li Brněnský Okultní Shisho Sraz
Jak již název napovídá, jedná se o brněnský sraz nejen milovníků vodních dýmek, ale hlavně každoroční sraz lidí zabývající se různým duchovním, mystickým, magickým či náboženským směrem. BOSS vytváří prostor pro nejrůznější diskuze, seznamování se, či jen poklábosení se starými známými ze všech koutů naší republiky.
S prvním BOSSem jste se mohli setkat v roce 2005 vedeným pod taktovkou Cornelia a Strážce. Více na https://divinorum.cz/boss/.

a

Program

Jak již je dlouholetým zvykem, program se bude skládat ze dvou částí:
Od cca 17:00-19:30 (pro lenochy i déle) posezení u čaje a vodní dýmky ve vybrané čajovně a večer proběhne přesun do hospůdky s dobrým jídlem a pitím. Jako pokaždé, bude jen na Vás, jak se večer bude odehrávat, do jaké diskuze se ponoříte, s kým se seznámíte či zda se ke konci jen odpaříte na zlatavém moku.

I letos Vás požádáme o potvrzovací e-mail (boss@divinorum.cz). Byla bych ráda, kdyby jste napsali, jestli se zúčastníte pouze čajování nebo jestli budete pokračovat i do hospůdky.

Jakékoliv dotazy, popř. připomínky můžete psát taktéž na boss@divinorum.cz.

Kdy: v sobotu 23.2.2013 od 17:00

Program ve zkratce:
17:00-19:30 Posezení v Chajovně http://www.chajovna.cz/
19:30-??? Posilování ducha jídlem a pitím v Černohorské pivnici http://www.cernohorskapivnice.cz/

Eryan za Divinorum.cz,

Brněnský Okultní Shisho Sraz 2011

Autor: | , 06. 01. 2011 | Bez komentářů

Jak se již stalo tradicí, i letos Vás srdečně se Strážcem zveme na Brněnský Okultní Shisho Sraz, který letos pořádáme v sobotu dne 26.2.2010.

Zajímáte-li se o magii, okultismus, esoteriku či alternativní životní náhled, tak právě pro Vás toto setkání pořádáme již šest let. Zvláště vhodná akce pro ty, kteří neznají nikoho věnující se těmto záležitostem a rádi by se s někým seznámili, popovídali či jen okoukli, jak vypadají lidé, kteří se těmto věcem věnují.

Program i nadále zůstává jednoduchý a dvou fázový. V první se sejdeme ve vybranné čajovně a na večer se přesuneme do dobré hospůdky vyznačující se dobrým jídlem a pitím. Jako pokaždé, bude jen na Vás, jak se večer bude odehrávat, do jaké diskuze se ponoříte, s kým se seznámíte či zda se ke konci jen odpaříte na zlatavém moku.

Jako vždy vyžadujeme jedinou věc, a to, aby jste nám závazně potvrdili, že přijdete, aby bylo možno zarezervovat odpovídající prostory a počet míst, protože jinak Vás budeme nuceni vybídnout, aby jste, nebude-li místo, odešli.

Své potvrzení o ůčasti zašlete nejpozději do 17.2.2010 na email: BOSS@divinorum.cz .

Nejpozději do 20.2. Vám následně zašleme informace o místě a čase setkání a vybrané čajovně a hospůdce.

Jiné potvrzení, ať již slovně či z Facebooku nebude bráno v potaz z důvodu přehlednosti.

Těšíme se na Vás, stejně jako na plodné diskuze nebo společnou socializaci u vodní dýmky či piva.

Poznámka na okraj: Pořádáno pod záštitou Divinora, neutrálního území bádajících, praktikujících i hledajících.

Cornelius a Strážce