Plánované akce

Autor: | , 18. 04. 2010 | Bez komentářů

Vážení přátelé, vážení příznivci! V rámci naší snahy oživit projekt Divinorum jsme pro vás připravili dvě akce a na další se budete moci těšit. Také jsme pro přehlednost dali dohromady kalendář zajímavých akcí, pořádaných nejen námi, který postupně budeme aktualizovat a doplňovat.

Plánujete-li sami nějakou akci či o nějaké zajímavé víte, určitě nám dejte vědět a my ji doplníme. Ale teď již k připravovaným akcím Divinora.

S Divinorem na vodu

Rádi bychom Vás pozvali ke společnému sjíždění Vltavy v období letních prázdnin. Akce je myšlena čistě jako dovolená, tedy Vltava, loď, pět–šest dnů klidu a míru, večerní táborák. Ideální pro páry, i nezadané :)) Ve volných chvílích bude možnost řádit i duchovně.

Počítáme s možností pronajmutí lodí pro ty, kteří vlastní nemají. Máte-li zájem, předběžně pošlete přihlašovací email na na-vode@divinorum.cz odkud Vám zašlu bližší informace a přístup do sekce k plánování Šplouchání, kde se domluvíme na termínu atd.

Cvičení Tensegrity

Od 6. května zahajujeme pravidelná skupinová cvičení Tensegrity dle knihy Carlose Castanedy Magické pohyby. Ideou pravidelných společných cvičení je seznámení se s těmito cviky a jejich vyzkoušení. Cvičení je bezplatné, počet účastníků neomezený. Jediné omezení spočívá v příznivém či nepříznivém počasí. Cvičení bude probíhat pravidelně každý čtvrtek v době pozdního odpoledne na Kraví hoře.

Pro bližší informace k setkání se přihlaste na email tensegrita@divinorum.cz. Bude pak pro nás snadnější s Vámi počítat, upřesnit místo srazu a informovat Vás o případné změně.

Těšíme se na Vás.

— Cornelius za Divinorum.cz