Pozvánky a novinky

Autor: | , 03. 11. 2011 | Bez komentářů

Mezi světy afterparty

 Mezi Světy jsou již za námi a týden oddechu nám dal prostor k nabrání nových sil.

A proto je čas na Afterparty!

 

Čas:                4.11.2011 ve 20:00

Místo:             Brno; Cafe Laundry

 

Avšak třeba varování neboť přes samotné relaxování rezervace není plně zařízena! Proto než zítra vyrazíte na rozlučku s letošními MS zkontrolujte, zda zde nedošlo ke změně, nebo nemáte upozornění o změně místa konání v emailu.

 

Zváni jsou všichni, kdož se účastnili:)

Religionistický studentský večer na téma Carlos Castaneda: Soumrak Nagualů

 

Přednášet bude Vladislav Rajchert (Corny)

 

Kdo byl Carlos Castaneda? Podvodník a lhář? Příslušník dlouhé tradice mexických čarodějů? Kdo jsou Nagualové? Jak ovlivnilo pár Castanedových knih světovou esoterickou scénu? Co podnítilo vznik proudu Toltéctví? Jaká je cesta bojovníka? A co se nalézá v mezerách mezi pravdou a lží?

Touto přednáškou bych Vám rád přiblížil osobu Carlose Castanedy a učení čarodějů, které popsal ve svých knihách. Pokud možno budu klást důraz na hlavní rysy učení Nagualů a především na jeho vliv na Nové toltéctví, které má dnes i v ČR své následovníky.

 

Čas:                8.11.2011 v 19:10

Místo:             Brno, Arna Nováka, Filozofická Fakulta MU, Učebna C21

 

Kalendář akcí opět přidán!

A jelikož se nejen socializujeme, ale i čile pracujeme je opět přidán na web Kalendář akcí. Přístupný je také z této adresy.

Ale nejsme schopni postihnout všechno lidské hemžení, proto víte-li o nějaké akci konané ve vaší blízkosti, dejte mi určitě vědět, abych ji mohl přidat na kalendář.

Dostupný jsem na emailu: corny.drake(zavináč)gmail.com

 

Nezapomeňte mi také zaslat bližší informace o konané akci. :)

Pozn. na okraj: U komerčních akcí zvažte, zda jde o kvalitu, poznání či peníze. Také si vyhrazujeme právo akci nevyvěsit, což v takovém případě bude zdůvodněno mailem.