B.O.S.S./P.O.S.S.

Co to je BOSS?

Zkratka B.O.S.S. znamená Brněnský Okultní Shisho Sraz. Je to každoroční setkání lidí, kteří se zajímají o různé duchovní (magické, náboženské, psychologické, aj.) nauky a přejí si poznávat lidi podobného zaměření a zájmů.
BOSS vytváří prostor pro nejrůznější volné diskuze, inspiraci, seznamování se nebo jen poklábosení se starými známými. Sjíždí se na něj lidi z celé republiky a občas i ze zahraničí.

Vývoj
S prvním BOSSem jste se mohli setkat v roce 2005, kdy s touto myšlenkou přišli Cornelius a Strážce. V roce 2013 převzala organizaci Eryan, které uvolnil místo Cornelius. V tomto roce se v součinnosti s pražskou čajovnou Duhovka pořádal 1. Pražský Okultní Shisho Sraz (P.O.S.S.).

Od roku 2014 se na organizaci střídavě podílí členové celého stávajícího týmu Divinora.

Jaká je náplň akce?

Program bývá volný, spíš neformální, skládá se s posezení v čajovně u čaje nebo vodní dýmky. Navečer se tradičně přesouváme do hospody, kde probíhá zábava a konverzace, dokud je všem zúčastněným milé. Většinou do pozdního rána.

Kontakt

boss@divinorum.cz

Dokumentace z dřívějších ročníků

B.O.S.S. 2013

B.O.S.S. 2009 až 2012

Z této doby se nám fotografie ani reportáže nedochovaly – nesbírali jsme je. Pokud víte o nějaké, která by stála za zveřejnění, napište nám.

B.O.S.S. IV (2008)

B.O.S.S. III (2007)

B.O.S.S. II (2006)

B.O.S.S. I (2005)

Z archívů Divinora (víceméně pouze pozvánky na již proběhlé)