Téma: Pubmooty PFI

Pubmooty jsou pravidelná setkání pohanů, jejich blízkých a zájemců o pohanství v restauraci či hospodě s volným programem a zábavou. Zpravidla se diskutuje na všemožná témata. Od pohanství přes vědu, politiku až po životní příběhy. Ideální možnost pro lidi, kteří se chtějí seznámit a poznat jiné pohany nebo se chtějí s pohanstvím poprvé seznámit. Výjimkou nejsou ani tématické pubmooty jejichž součástí jsou diskuse na dané téma.

Setkání pod tímto názvem poprvé v České republice zavedla česká pobočka Mezinárodní Pohanské Federace. Pubmooty probíhali zejména v Praze ale i v jiných městech v Čechách, na Moravě a Slezku. Poté co byla česká pobočka PFI oficiálně hibernována, se Divinorum, s povolením PFI, rozhodlo v těchto akcích pokračovat v Brně. Pubmooty PFI proto můžete opět navštěvovat a to jednou za 3 měsíce v Brně.


Brněnský pubmoot #2 – 15.6.2012

Autor: | , 01. 06. 2012 | Bez komentářů

Po vydařeném dubnovém PFI pubmootu tu setkání druhé máme.
Pohané z Brna i okolí, a vy, kteří hoříce zvědavostí, co pod pohanstvím či magií se skrývá, a i ty, který čteš řádky skromné tyto, všichni buďte zváni do našeho kruhu. U zlatého moku či lahodného vína na počest Bohů s příjemnými lidmi chvíli pobýt a taktéž čas poznat se a popovídat nad tématem skrytých sfér nyní možnost je.

Setkání druhé započne 15.6.2012 od 18:00 v šermířském klubu L.A.G.

A kdo nebude mít dosti, pokračovat může následující večer na již 68. Sešlosti v pořadí.

Srdečně Vás zvoucí, těšíme se na Vás.
A Bohové nechť žehnají Vám.

Přihlásit se na Pubmoot přes Srazy.info

Pubmoot PFI v Brně

Autor: | , 25. 03. 2012 | Bez komentářů

Divinorum opět obnovuje pubmooty PFI. Každého čtvrt roku se tak pohané z Brna a okolí i ti co se o pohanství jen zajímají budou moci sejít, popít a popovídat na témata, která je zajímají. Brněnské pubmooty PFI jsou tu a vy se můžete zúčastnit dalšího pokračování druhý dubnový pátek a to v příslovečný pátek třináctého.

Pubmoot začíná 13. dubna v 19 hodin ve sklepním salónku šermířského klubu L.A.G. Přijďte si posedět, popít a popovídat a ukázat že i v Brně jsou pohané.